Diğer Makaleler
Güvenlik Kamera Sistemleri Yüz Tanıma Sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Kullanımı Parmak izi cihazları Yüz Tanıma Pdks Sistemleri Kamera Güvenlik Sistemleri Yüz tanıma Pdks Sistemleri Güvenlik Kameraları Güvenliğiniz Artık Sağlanacak Bekçi Kontrol Sistemleri Nedir Yüz tanıma PDKS sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Parmak İzi Cihazları Teknolojisi! Güvenlikte Yüz Tanıma Teknolojisi Bekçi tur kontrol sistemleri Güvenlik Teknolojilerinde Son Nokta Bekçi Kontrol Sistemleri En Çok Tercih Edilen Parmak izi Cihazları Parmak İzi Cihazları ile Teknolojiyi yakalayın! Pdks Yazılımlarının Avantajları Biometrik Personel Takip Sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri ve Özellikleri Turnike Çeşitleri Parmak İzli Personel Takip Sistemleri Bel Tipi Turnike Sistemleri Biometrik Parmak İzi Sistemleri Biometrik Sistemler ve Avantajları Ir Kamera Sistemleri Kutu Kamera Sistemleri Dome Kamera Sistemleri 3 Kollu Turnike Sistemleri Parmak İzi Turnike Sistemleri Biometrik Geçiş Kontrol Sistemleri Kamera Sistemleri Personel Takip Sistemleri Yüz tanıma sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri Parmak İzi Sistemleri PDKS Kartlı Geçiş Sistemleri Yüz tanıma cihazı Propass Sql Personel Devam Kontrol Yazılımı Propass K40 Parmak İzi Cihazı Yüz tanıma sistemi Propass pdks yazılımı Turnike ve Bariyer Protek pdks yazılımı Propass U160-c kart ve şifreli pdks terminali Otomatik geçiş sistemleri Proguard bekçi tur sistemi Access kontrol sistemine genel bakış Propass q face vf 780 ?ıd yüz tanıma şifre kart Propass u990-c ıd parmakizi kart şifre bataryalı p

Bekçi Kontrol Sistemleri

Güvenlik görevlileri ve ya bekçiler için farklı zaman dilimlerinde attıkları devriye ya da turları göstermek ve kontrol etmek amacıyla kullanılan sistemlere bekçi tur kontrol sistemi adı verilmektedir.Bekçi Kontrol Sistemleri

Güvenlik görevlileri ve ya bekçiler için farklı zaman dilimlerinde attıkları devriye ya da turları göstermek ve kontrol etmek amacıyla kullanılan sistemlere bekçi tur kontrol sistemi adı verilmektedir. Bu sistem çalışan kişilerin yapmaları gereken turları doğru zamanda ve doğru sayıda yapıp yapmadığını gösteren kayıt altına alan sistemlerdir.

İçerisinde bir adet okuyucu, usb kablosu, rfıd taglar, bekçi id kartı ve yazılım bulunmaktadır. Şirket içlerinde, ürün depolarında, firmanızda gece kullanımlarda ister açık alanlara ister kapalı olan işletme yerlerinize bu sistemi noktalar halinde kurdurabilirsiniz. Tur sıralarında kontrol noktalarının numaralarını tarih ve saat ile birlikte kayıt altına alır. Güvenlik firmalarının fazla kullandığı bir sistem olup çalışan ve işveren firma arasında görev açısından bir kayıt oluşturulur. Kullanılması her iki tarafında yararına olmaktadır. Elektronik bekçi tur kontrol sistemi bu çalışma prensibiyle bir çok firma tarafından kullanılmaktadır.

Bekçi tur kontrol sistemi modelleri ve bekçi tur kontrol sistemi fiyatları satıcı firmalar aranılarak öğrenilebilir ve model seçeneklerine bakabilirsiniz.
 


Saygılarımızla;