Diğer Makaleler
Güvenlik Kamera Sistemleri Yüz Tanıma Sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Kullanımı Parmak izi cihazları Yüz Tanıma Pdks Sistemleri Kamera Güvenlik Sistemleri Yüz tanıma Pdks Sistemleri Güvenlik Kameraları Güvenliğiniz Artık Sağlanacak Bekçi Kontrol Sistemleri Nedir Yüz tanıma PDKS sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Parmak İzi Cihazları Teknolojisi! Güvenlikte Yüz Tanıma Teknolojisi Bekçi tur kontrol sistemleri Güvenlik Teknolojilerinde Son Nokta Bekçi Kontrol Sistemleri En Çok Tercih Edilen Parmak izi Cihazları Parmak İzi Cihazları ile Teknolojiyi yakalayın! Pdks Yazılımlarının Avantajları Biometrik Personel Takip Sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri ve Özellikleri Turnike Çeşitleri Parmak İzli Personel Takip Sistemleri Bel Tipi Turnike Sistemleri Biometrik Parmak İzi Sistemleri Biometrik Sistemler ve Avantajları Ir Kamera Sistemleri Kutu Kamera Sistemleri Dome Kamera Sistemleri 3 Kollu Turnike Sistemleri Parmak İzi Turnike Sistemleri Biometrik Geçiş Kontrol Sistemleri Kamera Sistemleri Personel Takip Sistemleri Yüz tanıma sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri Parmak İzi Sistemleri PDKS Kartlı Geçiş Sistemleri Yüz tanıma cihazı Propass Sql Personel Devam Kontrol Yazılımı Propass K40 Parmak İzi Cihazı Yüz tanıma sistemi Propass pdks yazılımı Turnike ve Bariyer Protek pdks yazılımı Propass U160-c kart ve şifreli pdks terminali Otomatik geçiş sistemleri Proguard bekçi tur sistemi Access kontrol sistemine genel bakış Propass q face vf 780 ?ıd yüz tanıma şifre kart Propass u990-c ıd parmakizi kart şifre bataryalı p

Bekçi tur kontrol sistemleri

Şirketler veya kurumlar geceleri mekânlarını korumak için bekçi tutmaktadırlar. Ancak bu şirketler işe alınan bekçinin işini düzgün yapıp yapmadığını kontrol etmekte istemektedirler.Bekçi tur kontrol sistemleri

Şirketler veya kurumlar geceleri mekânlarını korumak için bekçi tutmaktadırlar. Ancak bu şirketler işe alınan bekçinin işini düzgün yapıp yapmadığını kontrol etmekte istemektedirler. Bu durum için insanlar bekçi tur kontrol sistemleri tasarlamışlardır. Bu sistemler sayesinde insanlar işe aldıkları kişilerin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilmektedirler.


Örnek vermek gerekirse devriye için gezen bekçilerin zamanında çıkıp çıkmadıklarına veya uyuyakalıp kalmadıklarını anlamak için şirketler elektronik bekçi tur kontrol sistemleri satın almaktadırlar. İnternette birçok bekçi tur kontrol sistemi modelleri bulunabilmektedir.


Bu modeller alınmak istenen yere göre değişebilmektedir. Bekçi tur kontrol sistemi fiyatları alınacak modele göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama fiyatları 500TL ile 1500Tl arasındadır. Satın almak isteyen firma sahipleri için internette birçok fiyat ve model seçeneği mevcuttur.
 


Saygılarımızla;