Diğer Makaleler
Güvenlik Kamera Sistemleri Yüz Tanıma Sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Kullanımı Parmak izi cihazları Yüz Tanıma Pdks Sistemleri Kamera Güvenlik Sistemleri Yüz tanıma Pdks Sistemleri Güvenlik Kameraları Güvenliğiniz Artık Sağlanacak Bekçi Kontrol Sistemleri Nedir Yüz tanıma PDKS sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Parmak İzi Cihazları Teknolojisi! Güvenlikte Yüz Tanıma Teknolojisi Bekçi tur kontrol sistemleri Güvenlik Teknolojilerinde Son Nokta Bekçi Kontrol Sistemleri En Çok Tercih Edilen Parmak izi Cihazları Parmak İzi Cihazları ile Teknolojiyi yakalayın! Pdks Yazılımlarının Avantajları Biometrik Personel Takip Sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri ve Özellikleri Turnike Çeşitleri Parmak İzli Personel Takip Sistemleri Bel Tipi Turnike Sistemleri Biometrik Parmak İzi Sistemleri Biometrik Sistemler ve Avantajları Ir Kamera Sistemleri Kutu Kamera Sistemleri Dome Kamera Sistemleri 3 Kollu Turnike Sistemleri Parmak İzi Turnike Sistemleri Biometrik Geçiş Kontrol Sistemleri Kamera Sistemleri Personel Takip Sistemleri Yüz tanıma sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri Parmak İzi Sistemleri PDKS Kartlı Geçiş Sistemleri Yüz tanıma cihazı Propass Sql Personel Devam Kontrol Yazılımı Propass K40 Parmak İzi Cihazı Yüz tanıma sistemi Propass pdks yazılımı Turnike ve Bariyer Protek pdks yazılımı Propass U160-c kart ve şifreli pdks terminali Otomatik geçiş sistemleri Proguard bekçi tur sistemi Access kontrol sistemine genel bakış Propass q face vf 780 ?ıd yüz tanıma şifre kart Propass u990-c ıd parmakizi kart şifre bataryalı p

Kamera Güvenlik Sistemleri

Farklı modelleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanan kamera güvenlik sistemleri; yaşam alanlarımızdaki tüm giriş-çıkışları kontrol etmemize olanak tanıyan, hırsızlık vb. üzücüKamera Güvenlik Sistemleri


Farklı modelleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanan kamera güvenlik sistemleri; yaşam alanlarımızdaki tüm giriş-çıkışları kontrol etmemize olanak tanıyan, hırsızlık vb. üzücü olayların tespitinde başvurulan, yüksek görüntü ve ses kayıt özellikleri ile yardımımıza koşan oldukça önemli ve fonksiyonel ürünler içerisinde bulunuyor.
Dome, IR, gece görüşlü, PTS vb. farklı modelleri bulunan kamera güvenlik sistemlerinden ihtiyacımız olan modeli satın alırken ise seçici davranmamız ve beklentilerimiz doğrultusunda karar vermemiz gerekiyor. Çünkü her güvenlik kamerasının gece görüş, çözünürlük, görüntü ve ses kalite özellikleri farklı seviyelerde olabiliyor.

•    Peki; yaşam alanlarımızın daha güvenlikli olması için kamera güvenlik sistemi satın alırken, nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

Öncelikle satın alacağımız güvenlik kamerasını iç mi yoksa dış mekan güvenliğinde mi kullanacağımıza göre kamera seçmeliyiz. Şayet kullanacağımız kamerayı dış mekanda konumlandıracaksak, kameranın su geçirmeme ve tozlara ve darbelere karşı dayanıklı olma özelliğinin bulunması şart. Bu noktada dış mekanlar için bullet kamera tercihinde bulunmanızı tavsiye ediyoruz.
İkinci dikkat edeceğimiz nokta; kameranın ses ve görüntü çözünürlük kapasitesi olmalı. Daha net ve berrak görüntüler elde etmek adına görüntü ve ses çözünürlüğü yüksek ürün tercihinde bulunmalısınız.

Satın alacağınız kamera güvenlik sisteminin gece görüşünün bulunup bulunmaması da seçiminizi etkileyen bir diğer kriter olmalı. Hem gece hem gündüz görüşüne sahip kameraları, gün boyu aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Seçtiğiniz kamera güvenlik sisteminin kayıt, depolama ve izleme kapasitesini de göz önünde bulundurarak; yaşam alanınız için en doğru güvenlik kamerası tercihinde bulunabilirsiniz.

 


Saygılarımızla;