Diğer Makaleler
Güvenlik Kamera Sistemleri Yüz Tanıma Sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Kullanımı Parmak izi cihazları Yüz Tanıma Pdks Sistemleri Kamera Güvenlik Sistemleri Yüz tanıma Pdks Sistemleri Güvenlik Kameraları Güvenliğiniz Artık Sağlanacak Bekçi Kontrol Sistemleri Nedir Yüz tanıma PDKS sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Parmak İzi Cihazları Teknolojisi! Güvenlikte Yüz Tanıma Teknolojisi Bekçi tur kontrol sistemleri Güvenlik Teknolojilerinde Son Nokta Bekçi Kontrol Sistemleri En Çok Tercih Edilen Parmak izi Cihazları Parmak İzi Cihazları ile Teknolojiyi yakalayın! Pdks Yazılımlarının Avantajları Biometrik Personel Takip Sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri ve Özellikleri Turnike Çeşitleri Parmak İzli Personel Takip Sistemleri Bel Tipi Turnike Sistemleri Biometrik Parmak İzi Sistemleri Biometrik Sistemler ve Avantajları Ir Kamera Sistemleri Kutu Kamera Sistemleri Dome Kamera Sistemleri 3 Kollu Turnike Sistemleri Parmak İzi Turnike Sistemleri Biometrik Geçiş Kontrol Sistemleri Kamera Sistemleri Personel Takip Sistemleri Yüz tanıma sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri Parmak İzi Sistemleri PDKS Kartlı Geçiş Sistemleri Yüz tanıma cihazı Propass Sql Personel Devam Kontrol Yazılımı Propass K40 Parmak İzi Cihazı Yüz tanıma sistemi Propass pdks yazılımı Turnike ve Bariyer Protek pdks yazılımı Propass U160-c kart ve şifreli pdks terminali Otomatik geçiş sistemleri Proguard bekçi tur sistemi Access kontrol sistemine genel bakış Propass q face vf 780 ?ıd yüz tanıma şifre kart Propass u990-c ıd parmakizi kart şifre bataryalı p

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı geçiş sistemleri günümüzde personel takibi ve giriş-çıkışlarda güvenlik sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri;

Kartlı geçiş sistemleri günümüzde teknolojiyle donatılarak bir çok alanda giriş-çıkışlarda güvenlik ve kontrolu sağlamak amacıyla kullanılır. Kartlı geçiş sistemi kart okuyucu ve yazılım ile birleşerek bir bütün olur. Kartlı geçiş sistemi genellikle kapı bulunmayan alanlarda giriş ve çıkışı kontrol altına alarak personel veya diğer kişilerin giriş-çıkış izinlerini belirler...Yetkisi olmayan kişileri özel ve teknik odalardan koruyarak güvende tutar.

Kartlı geçiş sistemindeki kart çeşitleri manyetik, barkot, proximity, mifare, Iclass olarak 5’e ayrılır.

Kartlı geçiş sistemleri genel olarak tren, avm, stadyum, fabrika, yemekhane, hastane, banka gibi insanların yoğun olduğu yerlerde güvenlik ve kontrol sağlamak için kullanılır.

Kartlı geçiş sisteminin dezavantajlarıda vardır yıprandığında, kırıldığında yenilenme maliyeti gerektirir. Kopyalanıp, çalınabilir, kayıp olabilir.
Kartlı geçiş sisteminin avantajları kolay taşınabilir, boyutu küçüktür ve kartlı geçiş sistemi size güvence sağlar.Eğer sizinde bir çok personeli bulunan ofisiniz, şirketiniz veya işyeriniz varsa maaliyeti uygun olan kartlı geçiş sistemini size önermekteyiz.

Personellerin  işe geç gelmesi, gelmemesi, erken çıkması gibi durumlarda kayıtlarını kontrol ederek puanlama yapmanızı kolaylaştırır. Bölgenizdeki teknik odaların, önemli geçiş noktalarının ve ilgili odaların sadece yetkili personelin girebilmesini sağlar.
Bölgenizde yapacağınız puanlama ve değerlendirmelerde kartlı geçiş sisteminin sunduğu raporlar size yardımcı olabilir.

Kartlı geçiş sistemi nasıl kurulur?

Kart okutulacak alan belirlenir ve oraya kart okuyucu yerleştirilir.
Personellere verilen kartlara personel bilgileri işlenir.
Kart ebatları 85x44mm civarlarındadır.

Kartlı geçiş sisteminde giriş-çıkış bölgesinde kart okuyucuya kartınızı okuttuğunuzda eğer giriş izniniz varsa kapı-bariyer-turnikenin açılmasını sağlar.


Saygılarımızla;