Diğer Makaleler
Güvenlik Kamera Sistemleri Yüz Tanıma Sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Kullanımı Parmak izi cihazları Yüz Tanıma Pdks Sistemleri Kamera Güvenlik Sistemleri Yüz tanıma Pdks Sistemleri Güvenlik Kameraları Güvenliğiniz Artık Sağlanacak Bekçi Kontrol Sistemleri Nedir Yüz tanıma PDKS sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Parmak İzi Cihazları Teknolojisi! Güvenlikte Yüz Tanıma Teknolojisi Bekçi tur kontrol sistemleri Güvenlik Teknolojilerinde Son Nokta Bekçi Kontrol Sistemleri En Çok Tercih Edilen Parmak izi Cihazları Parmak İzi Cihazları ile Teknolojiyi yakalayın! Pdks Yazılımlarının Avantajları Biometrik Personel Takip Sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri ve Özellikleri Turnike Çeşitleri Parmak İzli Personel Takip Sistemleri Bel Tipi Turnike Sistemleri Biometrik Parmak İzi Sistemleri Biometrik Sistemler ve Avantajları Ir Kamera Sistemleri Kutu Kamera Sistemleri Dome Kamera Sistemleri 3 Kollu Turnike Sistemleri Parmak İzi Turnike Sistemleri Biometrik Geçiş Kontrol Sistemleri Kamera Sistemleri Personel Takip Sistemleri Yüz tanıma sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri Parmak İzi Sistemleri PDKS Kartlı Geçiş Sistemleri Yüz tanıma cihazı Propass Sql Personel Devam Kontrol Yazılımı Propass K40 Parmak İzi Cihazı Yüz tanıma sistemi Propass pdks yazılımı Turnike ve Bariyer Protek pdks yazılımı Propass U160-c kart ve şifreli pdks terminali Otomatik geçiş sistemleri Proguard bekçi tur sistemi Access kontrol sistemine genel bakış Propass q face vf 780 ?ıd yüz tanıma şifre kart Propass u990-c ıd parmakizi kart şifre bataryalı p

Parmak izi cihazları

Gelişen teknoloji ile parmak izi cihazları hayatımızın birçok yerinde önem taşımaktadır. Parmak izi cihazları, dijital olay ile kişinin parmak izini sisteme kaydederek kimlik doğrulama yapar.Parmak izi cihazları

Gelişen teknoloji ile parmak izi cihazları hayatımızın birçok yerinde önem taşımaktadır. Parmak izi cihazları, dijital olay ile kişinin parmak izini sisteme kaydederek kimlik doğrulama yapar. Parmak izi cihazları daha çok kişileri tespit etme ve kimlik doğrulamada kullanılır.

Genellikle iş yerlerinde personellere verilen kartlar, giriş ve çıkış saatlerinde başkası tarafından rahatça kullanabilir. Parmak izi cihazları ise böyle bir sorunun ortaya çıkmasını engeller niteliktedir.

Ayrıca kartları sürekli yanımızda taşımamız gerektiğinden kaybolma, unutulma olasılığına karşın parmak izi cihazlarında bu gereksinim ortadan kalkar. Parmak izi sistemi yemekhanelerde, iş yerlerinde personel belirlemede, turnike geçişleri gibi hayatımızı kolaylaştıracak birçok yerde kullanılmakta ve gelişmektedir.
 


Saygılarımızla;