Diğer Makaleler
Güvenlik Kamera Sistemleri Yüz Tanıma Sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Kullanımı Parmak izi cihazları Yüz Tanıma Pdks Sistemleri Kamera Güvenlik Sistemleri Yüz tanıma Pdks Sistemleri Güvenlik Kameraları Güvenliğiniz Artık Sağlanacak Bekçi Kontrol Sistemleri Nedir Yüz tanıma PDKS sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Parmak İzi Cihazları Teknolojisi! Güvenlikte Yüz Tanıma Teknolojisi Bekçi tur kontrol sistemleri Güvenlik Teknolojilerinde Son Nokta Bekçi Kontrol Sistemleri En Çok Tercih Edilen Parmak izi Cihazları Parmak İzi Cihazları ile Teknolojiyi yakalayın! Pdks Yazılımlarının Avantajları Biometrik Personel Takip Sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri ve Özellikleri Turnike Çeşitleri Parmak İzli Personel Takip Sistemleri Bel Tipi Turnike Sistemleri Biometrik Parmak İzi Sistemleri Biometrik Sistemler ve Avantajları Ir Kamera Sistemleri Kutu Kamera Sistemleri Dome Kamera Sistemleri 3 Kollu Turnike Sistemleri Parmak İzi Turnike Sistemleri Biometrik Geçiş Kontrol Sistemleri Kamera Sistemleri Personel Takip Sistemleri Yüz tanıma sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri Parmak İzi Sistemleri PDKS Kartlı Geçiş Sistemleri Yüz tanıma cihazı Propass Sql Personel Devam Kontrol Yazılımı Propass K40 Parmak İzi Cihazı Yüz tanıma sistemi Propass pdks yazılımı Turnike ve Bariyer Protek pdks yazılımı Propass U160-c kart ve şifreli pdks terminali Otomatik geçiş sistemleri Proguard bekçi tur sistemi Access kontrol sistemine genel bakış Propass q face vf 780 ?ıd yüz tanıma şifre kart Propass u990-c ıd parmakizi kart şifre bataryalı p

Parmak İzi Cihazları ile Teknolojiyi yakalayın!

Parmak izi okuma cihazları ile zamandan, mekandan ve iş kaybından feragat etmek mümkündür.Parmak İzi Cihazları ile Teknolojiyi yakalayın!

Parmak İzi Cihazları ile Teknolojiyi yakalayın! Kart basma ve sıra derdinden kurtulun. . .

Parmak izi okuma cihazları ile zamandan, mekandan ve iş kaybından feragat etmek mümkündür. Yıllar içinde gelişen teknoloji ile birlikte iş yerlerine girişlerdeki imza uygulaması yerini manyetik kartlara ve anahtarlık modeli cihazlara bırakmıştı. Bu sistem işyerine girenlerin devamsızlık bilgilerini, giriş çıkış saatlerini ve vardiya bilgilerinin düzenlenmesi gibi konularda kullanılan bir sistemdi.

Fakat büyük ölçekli ve personel takibin zor olduğu işletmelerde bu sistem verimli olmamakla beraber personel takiplerinde sıkıntılar yaşanmaktaydı. Kart basımındaki manyetik sorunlar, cihaz ve kart arızaları, kart basım sırası için oluşan kuyruklar ve zaman ve iş kayıpları bu durumun neticelerindendi. Fakat son teknoloji ürünü parmak izi cihazları kullanıldıkları alanlarda bu sorunların çözümü için üretildi. Son derece basit kullanım şekli ve saliselerle ölçülen işlem hızı ile zaman kaybının önlenmesi ve personel takibi yapmanın yolu açılmış olup herhangi bir meta taşınmasına gerek kalmadan parmak izi sayesinde geçişler sağlanmaktadır.
 


Saygılarımızla;