Diğer Makaleler
Güvenlik Kamera Sistemleri Yüz Tanıma Sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Kullanımı Parmak izi cihazları Yüz Tanıma Pdks Sistemleri Kamera Güvenlik Sistemleri Yüz tanıma Pdks Sistemleri Güvenlik Kameraları Güvenliğiniz Artık Sağlanacak Bekçi Kontrol Sistemleri Nedir Yüz tanıma PDKS sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Parmak İzi Cihazları Teknolojisi! Güvenlikte Yüz Tanıma Teknolojisi Bekçi tur kontrol sistemleri Güvenlik Teknolojilerinde Son Nokta Bekçi Kontrol Sistemleri En Çok Tercih Edilen Parmak izi Cihazları Parmak İzi Cihazları ile Teknolojiyi yakalayın! Pdks Yazılımlarının Avantajları Biometrik Personel Takip Sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri ve Özellikleri Turnike Çeşitleri Parmak İzli Personel Takip Sistemleri Bel Tipi Turnike Sistemleri Biometrik Parmak İzi Sistemleri Biometrik Sistemler ve Avantajları Ir Kamera Sistemleri Kutu Kamera Sistemleri Dome Kamera Sistemleri 3 Kollu Turnike Sistemleri Parmak İzi Turnike Sistemleri Biometrik Geçiş Kontrol Sistemleri Kamera Sistemleri Personel Takip Sistemleri Yüz tanıma sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri Parmak İzi Sistemleri PDKS Kartlı Geçiş Sistemleri Yüz tanıma cihazı Propass Sql Personel Devam Kontrol Yazılımı Propass K40 Parmak İzi Cihazı Yüz tanıma sistemi Propass pdks yazılımı Turnike ve Bariyer Protek pdks yazılımı Propass U160-c kart ve şifreli pdks terminali Otomatik geçiş sistemleri Proguard bekçi tur sistemi Access kontrol sistemine genel bakış Propass q face vf 780 ?ıd yüz tanıma şifre kart Propass u990-c ıd parmakizi kart şifre bataryalı p

Propass U160-c kart ve şifreli pdks terminali

Propass u160-c kart ve şifreli pdks(Personel devam kontrol sistemleri) terminali,30000 kart kapasitesi ile hem kart hemde şifre verebilme özelliğine sahiptir. u160-c ıd birlikte verilen personel devam kontrol yazılımlarımız sayesinde maaş mesai hesaplarınızı kolayca yapabilirPropass U160-c kart ve şifreli pdks terminali

Propass u160-c kart ve şifreli pdks terminali                                  

propass u160-c ıd’ ye genel bakış;

Neden propass u160-c ıd ?

propass u160-c ıd    30000 kart kapasitesi ile hem kart hemde şifre verebilme özelliğine sahiptir. u160-c ıd  birlikte verilen personel devam kontrol yazılımlarımız sayesinde maaş mesai hesaplarınızı kolayca yapabilir. personellerinizin giriş çıkış raporlarını rahatlıkla takip edebilirsiniz. fabrika hatalarına karşı garantili olan cihazımız düşük arıza oranıyla uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlama özelliğiyle kullanıcıyı yormaz. propass u160-c ıd bir zkteco ürünü olmakla beraber marka dünya çapında on sekiz milyon kullanıcıya sahiptir.

Propass u160-c ıd kurulum montaj;

propass u160-c ıd cihazımız içinden çıkan bir adet metal sabitleme aparatı ve dört vida yardımıyla montajlamak istenen zemine vidalanır. bu işlemlerden sonra paket içerisinden çıkan orijinal ürün adaptörü ile elektriğe bağlanır. bilgisayar takipli olarak kullanılacaksa ürünümüz network kablosu yardımıyla  ağ üzerine bağlanır. takip edilmek istenen bilgisayar üzerine program yardımıyla raporlamalar alınabilir.
eğer mola saatlerinde uyarıcı olarak kullanılacaksa çan veya siren vasıtasıyla istenilen saatlerin ayarları yapılarak kullanım sağlanılır.


 


Saygılarımızla;