Otopark Geçiş Sistemleri

Otopark Geçiş Sistemleri

OTOPARK GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Günümüzde otopark alanlarının kısıtlı olması sebebiyle diğer araçların bu alanlara girmesini engellemek amacıyla otopark geçiş sistemleri geliştirilmiştir. Otopark geçiş sistemleri genel olarak rfid sistemler ile birlikte uygulanmakta olup sistemde uhf (ogs –hgs) anten ve etiketler, kartlı geçiş cihazlarıyla birlikte bariyerler kullanılmaktadır.

Sistem bünyesinde bulunan otopark geçiş yazılımı sayesinde raporlama yapabildiği gibi bir araçlık hakka sahip kişilerin birden fazla araç park etmesinin de önüne geçebilmek için kısıtlama yapma özelliğine sahiptir. Çeşitli alanlardaki uygulamalar sayesinde otoparkta istenilirse belirli saat ve tarih aralığı kısıtlamaları yapılarak ücretli ve abonelik usulüne uygun çalışan otoparklarda da uygulanabilmektedir. Yetkisiz geçişlerin önüne geçmesi otopark alanına yabancı araçların girişini engellemesi otopark geçiş sisteminin faydalarındandır.

  • PROTEKZAMAN Yazılım Destek Garantisi: Kurulumundan sonra 1 yıl E-Destek ve Tele-Destek ücretsiz olarak destek verilir.
  • PROTEKZAMAN Terminal Garantisi: Sistem devreye alındıktan sonra 2 yıl imalat ve montaj hatalarına karşı garantilidir.                         
  • PROTEKZAMAN Yedek Parça: Ürünleri 10 yıl yedek parça garantilidir.