Üye Takip Sistemi

Üye Takip Sistemi

ÜYE TAKİP SİSTEMLERİ

Üye takip sistemleri kişilerin satın almış olduğu veya kendilerine verilmiş hakların düzgün bir şekilde kullanmalarını sağlamak için üretilmiş sistemlerdir. Üye takip sistemlerinde verilen haklar aralarında birkaç farklı şekilde ayrılmaktadır. Tarih kısıtlamalı, saat kısıtlamalı, gün kısıtlamalı, geçiş sayısı kısıtlamalı, kontörlü v.b üye takip sistemlerinde kısıtlamayı sağlayan bazı cihazlar kullanılması gerekmektedir. Bu cihazlar kartlı geçiş, parmak izi cihazı ve yüz tanıma cihazları gibi olup kullanılacak alana bağlı olarak bel tipi turnike ve boy tipi turnikeler ve otoparklar için bariyerlerle desteklenmektedir. Üye takip sistemleri yemekhanelerde bir kişinin belli bir saatten önce veya sonra yemek yemesini kısıtlayabildiği gibi belli bir öğünde birden fazla yemek yemesinin de önüne geçebilmektedir. Spor salonlarında uygulandığında ise kişi belli bir tarih aralığı için kayıt yaptırmışsa tarih sonunda geçişi kısıtlanmaktadır. Veya havuz kısmı üyeliği yok ise bu alana gittiğinde üye takip programından yapılan kısıtlama sayesinde geçiş yapamayacaktır.

 

Üye Takip Yazılımı

 

Spor salonu üye takip sistemi spor merkezlerine üye olan kişilerin günlük ve aylık girişlerini kontrol etmek amacıyla tasarlanmış bir sistemdir. Üye takip programı sayesinde spor merkezine gelen üyelerin saat kaçta ve ayda kaçta defa spor merkezini kullanmışlar öğrenebilirsiniz. Spor salonlarında veya Fitness merkezlerinde üyelerin kullanması gereken alanlara yerleştirilen parmak izi okuyu, kart okuyucu veya yüz tanıma cihazları sayesinde geçiş yapabilirler. Üye takip yazılımına kayıtlı olmayan kişiler spor salonlarına giriş yapamazlar. Protekzaman üye takip programı sayesinde kayıt yapılan üyeler belirlenen tarih aralığında veya yüklenen kontor ile geçiş yapabilirler. Üye takip sisteminde üye girişlerinde Parmak izi sistemi veya Yüz tanıma sistemi kullanılmıyorsa Üye takip yazılımı üzerinden üyelere günlük tek geçiş kısıtlaması yapılıp başkasının üye kartıyla geçiş yapma ihtimalini ortadan kaldırmış olursunuz.

 

Üye Takip Programının Özellikleri

 • Üyeler belirlenen tarih aralığında geçiş yapabilir.
 • Üyeler yüklenen kontor ile geçiş yapabilir.
 • Üyeler belirlenen tarih aralığında verilen kontor kadar geçiş yapabilirler( örneğin 30 gün için 15 kontor verilen bir kişi 30 günün sonunda kontoru bitmesede geçiş yapamayacaktır. )
 • Günlük tek geçiş kısıtlaması yapılabilir. ( Başkasının üye kartıyla geçiş yapma ihtimali ortadan kalkmış olur. )
 • Türkçe ve kolay raporlama seçeneklerine sahip yazılım olması sebebiyle kullanımı son derece basittir.
 •  Online takip kısmında üyeler geçiş yaparken daha önceden yüklenmiş özellikleri sayesinde ( resim kaç kontor kaldı üyelik bitiş tarihi gibi ) anında ekranda görüntülenebilir.
 • Üyenin beden ölçüleri programdan girilerek gelişimi kayıt altında tutulabilir.
 • Program kapalı iken ( offline ) çalışabilir.
 • PROTEKZAMAN Yazılım Destek Garantisi: Kurulumundan sonra 1 yıl E-Destek ve Tele-Destek ücretsiz olarak destek verilir.
 • PROTEKZAMAN Terminal Garantisi: Sistem devreye alındıktan sonra 2 yıl imalat ve montaj hatalarına karşı garantilidir.                     
 • PROTEKZAMAN Yedek Parça: Ürünleri 10 yıl yedek parça garantilidir.