Üye Takip Sistemi

Üye Takip Sistemi

ÜYE TAKİP SİSTEMLERİ                                                                                                                                                                              

Üye takip sistemleri kişilerin satın almış olduğu veya kendilerine verilmiş hakların düzgün bir şekilde kullanmalarını sağlamak için üretilmiş sistemlerdir.

Üye takip sistemlerinde verilen haklar aralarında birkaç farklı şekilde ayrılmaktadır. Tarih kısıtlamalı, saat kısıtlamalı, gün kısıtlamalı, geçiş sayısı kısıtlamalı, kontörlü v.b.Üye takip sistemlerinde kısıtlamayı sağlayan bazı cihazlar kullanılması gerekmektedir.

Bu cihazlar kartlı geçiş, parmak izi cihazı ve yüz tanıma cihazları gibi olup kullanılacak alana bağlı olarak bel tipi turnike ve boy tipi turnikeler ve otoparklar için bariyerlerle desteklenmektedir.

Üye takip sistemleri yemekhanelerde bir kişinin belli bir saatten önce veya sonra yemek yemesini kısıtlayabildiği gibi belli bir öğünde birden fazla yemek yemesinin de önüne geçebilmektedir. Spor salonlarında uygulandığında ise kişi belli bir tarih aralığı için kayıt yaptırmışsa tarih sonunda geçişi kısıtlanmaktadır.Veya havuz kısmı üyeliği yok ise bu alana gittiğinde üye takip programından yapılan kısıtlama sayesinde geçiş yapamayacaktır.

  • PROTEK ZAMAN Yazılım Destek Garantisi: Kurulumundan sonra 1 yıl E-Destek ve Tele-Destek ücretsiz olarak destek verilir.
  • PROTEK ZAMAN Terminal Garantisi: Sistem devreye alındıktan sonra 2 yıl imalat ve montaj hatalarına karşı garantilidir.                         
  • PROTEK ZAMAN Yedek Parça: Ürünleri 10 yıl yedek parça garantilidir.