Servis Talep Formu

Değerli Müşterimiz,

Teknik Servis Departmanımız ile Sistemsel Sorunlarınıza Çözüm Üretmek İçin HİZMETİZDEYİZ.

Distribütörlüğünü üstlendiğimiz ürünlerimiz başta olmak üzere satışını yaptığımız tüm elektronik ürünlerimiz 2 yıl, Yazılımlarımız 1 Yıl Süresince Eğitim ve Teknik Destek Garantimiz Altındadır. Ürünlerimize fabrikasyon hataları, montaj hataları, elektronik parça kusurları gibi olası problemlere karşı koşulsuz hizmet ve bunun yanında 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vermekteyiz. Bu Konudaki Müşteri Memnuniyetimizden Kıvanç Duymaktayız.

Garanti Süresi Dolmayan Müşterilerimize, Garanti Süresince Bu Teknik Servis Hizmetimizi Ücretsiz Olarak Vermeye Devam Edeceğiz.
Firmamız, kırılıp darp edilmiş, kasten fiziksel hasara uğratılmış, ihmal sonucu ıslatılmış veya buna benzer haller dışında olan arıza durumlarında her zaman müşterinin yanında olmuştur.

  • Fiziki hasarlar, (Kırılma)
  • Cihazın Islanmış olması
  • Cihaz satışımızın üzerinden en az 2 yıl (730 gün) geçmiş olması.
  • Cihazın aşırı gerilim veya yıldırıma maruz kalması,(Bu gibi durumlarda cihazın devresinde belirgin yanıklar oluşur)
  • Cihazın garanti etiketinin sökülmüş olması,
  • Cihazın kapak vidalarının sökülmüş olması,
  • Cihazın garanti belgesi, satış sözleşmesinin veya faturasının olmaması, ( Ürünlerimiz için elinizde bir garanti belgeniz olmasa dahi satış sözleşmesi veya ürünün faturasını garanti belgesi yerine kullanabilirsiniz.)

 

Yukarıda belirtilen maddelerden kaynaklanan durumlarda cihazlarımız garanti kapsamı dışında kalmaktadır

Ancak, takdir edersiniz ki Garanti Süresi Dolan ve Sistemlerimizdeki Bu Durumda Olan Cihazların, Teknik Destek ve Teknik Servis Ekibimiz Tarafından Tamiri, Bakımı ile Arıza Sonlandırılarak, Çalıştırılması Ücrete Tabidir. Hizmetimizin Maliyetlerini Yansıtmak Durumda Olduğumuz İçin Bizi Anlayışla Karşılayacağını Ümit Ederiz. Arızalı Cihaz ya da Sistemimize Daha Hızlı Çözüm Üretmek İçin Ekteki “ TEKNİK SERVİS TALEP FORMU ” muzu Doldurarak, Gönderiz. Arkadaşlarımız En Kısa Süreçte Sizinle İletişime Geçecek ve Bilgi Vereceklerdir. Arıza Takip Ekranımızdan da Durumunu Takip Edebilirsiniz.

Memnuniyetinizin Devam Edeceği İnancı İle Kazanç ve Başarılarla Dolu Esenlikler Dileriz.

Saygı ve Sevgilerimle

Fırat YILMAZ
ProtekZaman Kontrol Sistemleri
Teknik Servis Müdürü

Servis Talep Formu

Servis Talep Formu