WEBPDKS
0212 210 41 20

LETTERS OF THANKS

Alınan her projeyi kendi projesiymiş gibi ele aldılar ve kendilerini her zaman bizim yerimize koyup, en güzelini yapmaya çalıştılar, en büyük mükafatları hakediyorlar gerçekten.

Çok teşekkürler...

Murat ERGÜL / MediaClick

LETTERS OF THANKS

Fersan Tekstil in yeni adresinde yapılan kart ve kilit sistemleri ile ilgili bize son derece ilgili ve anlayışlı davranan Protek Zaman çalışanlarına teşekkür ederiz.

TÜRKAN IRMAK ULUCAN /FERSAN TEKSTİL TİC. SAN.LTD.ŞTİ

LETTERS OF THANKS

Protek Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd.Şti.;

 

Sayın Yetkili;

Firmamıza ait kamera sisteminin yenilenmesi için yapmış olduğunuz çalışmada görev alan personellerinizden Fırat YILMAZ, Emre EŞEN ve Samet DORUK çalışma esnasında iş yerimizin kural ve kaidelerine riayetleri ayrıca kendi yaptıkları işe göstermiş oldukları özenden memnun kaldığımızı bildirir teşekkür ederiz.

Nazır ÖNEL /ELASTEKS ELASTİK İPLİKLER SAN. VE TİC.A.Ş.

LETTERS OF THANKS

Ekip

SERVING ALL TURKEY

A PROFESSIONAL TEAM

Adopting the principle of honesty since its establishment, our company has developed in a balanced and healthy manner and has reached today's honorable position thanks to the close attention and trust of its customers.

 

The number of systems that we have established as a company and which we provide after-sales service and support is more than 13,000.

REVIEW OUR PROJECTS

ARTICLES