Güvenlik Kameraları

 

 

Kaybedilen, Unutulan ve Sürekli arızalanan manyetik kartlar yerlerini parmak izi okuma cihazlarına bırakmaya hazırlanıyor.

Güvenlik Kameraları

 

Günümüzde teknolojik gelişmelere bağlı olarak her geçen gün farklı özelliklere sahip olan yepyeni kamera güvenlik sistemlerinin çıkışına şahit oluyoruz. Gerçekten de teknoloji geliştikçe daha yüksek çözünürlüğe sahip olan, ses ve görüntü kalitesi açısından oldukça kaliteli güvenlik kameraları imal ediliyor. Yüzlerce farklı marka ve model arasında seçim yapmak ise çoğumuz için oldukça zorlayıcı olabiliyor.

Gece görüşlü, dome ya da pts kameralar… Her biri farklı özelliklere sahip olan bu kamera güvenlik sistemleri; farklı ihtiyaçlara yönelik olarak üretiliyor. Gece görüşlü yani gecenin en geç saatlerinde en karanlık ortamda bile ses ve görüntü yakalama kapasitesi bulunan IR kameralar; hırsızlık vb. olaylar söz konusu olduğunda suçluyu tespit etmenize yardımcı olurken; bullet kameralar, yüksek çözünürlükleri ile hemen görüntüyü hem de sesi iki yönlü olacak şekilde iletebiliyor. Kubbe şeklindeki dome kameralar ise saldırıya dayanıklı olan modelleri ile tüm hareketleri net bir şekilde algılıyor ve gece/gündüz özelliği sayesinde hem gündüz hem de gece saatlerinde net görüntü yakalamanıza yardımcı oluyor.

Sürekli kendi etrafında dönme özelliği bulunan ve zoom programı sayesinde alarm anında istenilen noktaya odaklanan PTS kameralar; dijital olarak kontrol edilebilen kamera güvenlik sistemleri arasında yer alıyor. Yani belirli bir nedenden dolayı mağazanızda alarm çaldığında bu güvenlik kamerası anında alarmın çaldığı noktaya dönerek, güvenlik ihlaline neden olan durumu ya da kişiyi tespit edebiliyor.

Sitemizde farklı özelliklere sahip olan kamera güvenlik sistemlerine hemen göz atabilir, dilediğiniz modeli uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.