Hakkımızda

ProtekZaman Kontrol Sistemleri

ProtekZaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. 2008 yılından itibaren İstanbul’da kurulmuş olup, ticari faaliyete başlamıştır.

Başlangıçta İstanbul ve Marmara bölgesinde, Personel Takip Sistemleri, Kamera Güvenlik Sistemleri, Bekci Kontrol Saati, Turnikeli Geçiş Kontrolleri, Otopark Bariyer Sistemleri ve Access Geçiş Kontrol Sistemleri konularında yapmış olduğu çalışma ve hizmetler ile pazarın önde gelen firmalar arasına girerek, bölgesel şirket kimliğinden tüm Türkiye’ye hizmet veren bir şirket haline gelmiştir. Geliştirdiği çözümleri hem doğrudan satış, hem de çeşitli illerdeki çözüm ortakları ile tüm Türkiye’ye sunmaktadır.

ProtekZaman Kontrol Sistemleri

Bugün güçlü uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız 2010 yılından itibaren TSE Servis ve yeterlilik belgesine sahip olarak hizmet vermektedir. Firmamız sistemler ile ilgili satış sonrası servis, bakım, arıza tespit ve tamir hizmetleri vermektedir.

Kuruluş yılından bu yana dürüstlük ilkesini benimseyerek, dengeli ve sağlıklı bir biçimde gelişen şirketimiz, müşterilerinin gösterdikleri yakın ilgi ve itimat sayesinde bu günkü onur verici konumuna ulaşmıştır. şirket olarak kurmuş olduğumuz ve halen satış sonrası servis ve destek verdiğimiz sistemlerin sayısı 13,000’ in üzerindedir.

Şirketimiz bünyesinde, AR-GE çalışmalarına verilen önem sonucunda söz konusu biometrik, face, proxmity sistemlerin italat yapan, yazılımlarını geliştiren bir şirket haline gelmiştir. Şirketimiz,internet, üretici firma broşürleri ve medya üzerinden sürekli gelişen teknolojiyi takip etmekte, personeli eğitip müşterilerini son teknoloji ürünleri hakkında bilgilendirmektedir.

Şirketimiz ZKTECO, SONY, SAMSUNG, HID, MAKİM, NEUTRON, TANSA, ÖZAK gibi bir çok enternasyonal şirketin ürünlerinin temsilciliğini yaparak, yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazları, sistem çözümlerinde ve otomasyon uygulamalarında kullanmaktadır.

Kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak faaliyet alanları:

Yüz Tanıma Sistemleri, Parmak İzi Okuma Sistemleri, Biyometrik Parmak İzi Kontrol Sistemleri, Propass Face Yüz Tanıma Kontrol Sistemleri, Proximity Kart Okuyucu Kontrol Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemi, Access Kapı Kontrol Sistemleri, Turnike Geçiş Sistemleri, Otopark Bariyer Sistemleri, Ogs/Hgs Otopark Sistemleri, Wc Kontrol Sistemleri, Üye Takip Spor Salonları Sistemleri, Personel Devam Kontrol Sistemleri, Access Geçiş Kontrol, Personel Yemek Kontrol, Bekçi Tur Kontrol, Personel Kart Printer, Güvenlik Kamera Sistemi, Metal Arama Dedektörleri