Bekçi Kontrol Sistemleri

 

Bekçi kontrol sistemi, korunması gereken alanların bekçileri tarafından gözetlenip gözetlenmediğini ve devriye atılıp atılmadığını denetleyen dijital bir sistemdir.

 

Bekçi Kontrol Sistemleri

Bekçi kontrol sistemi, korunması gereken alanların bekçileri tarafından gözetlenip gözetlenmediğini ve devriye atılıp atılmadığını denetleyen dijital bir sistemdir. Her bir bekçide bulunan Bekçi tur kontrol sitemleri ile korunacak alanın belirli bölgelerine yerleştirilen elektronik okuma sistemlerinin teması ile sağlanan bu mekanizma aynı anda bekçilerin o alanlardaki devriyelerinin denetlenmesini sağlar. Farklı kullanım alanlarında değişik tarzlarda satılan Bekçi Tur Kontrol Sistemi fiyatları, güvenlik önlemlerinin yanında çok düşük meblağlar olarak edinilebilir. Bekçi Tur Kontrol Sistemi Modelleri bu fiyatlandırmada önemli bir etkendir.

Elektronik Bekçi Tur Koruma Sistemleri, montajlandıkları alan ve montaj seçeneklerine göre ve ayrıca kullanılan cihaz ve okuyucu sayılarının artışına göre hesaplanır. Üstün bir güvenlik önlemi olan Bekçi Tur Koruma Sistemlerinin kullanım alanları her geçen gün genişlemektedir.