Parmak İzi Turnike Sistemleri

Son zamanlarda büyük ilgi gören parmak izi okuyucu sistemi, turnike sistemi ile birleştirilerek daha kullanışlı ve güvenilir hale getirilmiştir. Metro – tren istasyonları, okullar, stadyumlar, ticaret merkezleri, yurtlar, dershaneler, endüstriyel firmalar, kamu ve özel kurumlar gibi birçok farklı alanda kullanılabilen parmak izi turnike sistemi ile sizlerde güvenli geçişler sağlayabilirsiniz.
 
Parmak İzi Turnike Sistemi Nedir?
 
Güvenli geçiş gerektiren hassas yerlerde rahatlıkla kullanılabilen parmak izi turnike sistemi, kendi geçiş kontrol sisteminizi oluşturmanızı sağlar. Hem kolaylık hem de estetik bir görünüm sunan bu sistem ile iş gücü yükünden de kurtulabilirsiniz.
 
Parmak izi turnike sisteminde turnike ve parmak izi okuyucuları aynı anda kullanabilirsiniz. Turnikeler, parmak izi okuyucu cihazları ile entegre edilerek personellerin geçişlerini kontrol altına alır. Sistemin kurulumu son derece basittir.
 
Parmak İzi Turnike Sistemi İle Güvenilir Geçişler Sağlayın
 
Geçişine izin verilecek olan kişilerin sisteme tanımlamaları yapılır. Bu konuda sizlerde daima destek oluyoruz. Öncelikle kullanmak istediğiniz alan ve beklentileriniz göz önüne alınarak en uygun parmak izi turnike sistemi sizlere ulaştırılır. Daha sonra uygun olan yere monte edilerek tanımlama işlemleri gerçekleştirilir.
 
Kontrollü olarak giriş – çıkış işlemlerini sağlayan parmak izi turnike sistemi, yetkisi olmayan kişilerin geçişini engeller. Bu sayede geçişine izin verilmeyen kişiler engellenerek, firmanızın güvenliği sağlanmış olur.
 
Profesyonellerin Tercihi
 
Son zamanlarda güvenlik alanında ilerleme kaydeden firmamız, parmak izi turnike sistemi ile ön plandadır. İsteğe bağlı olarak kartla çalışan turnike sistemleri de geliştirilmektedir. Örneğin şirket çalışanları parmak izi ile girmeye devam ederken, ziyaretçiler kartlı sistemle girişlerini yapabilirler. Bu durumda ziyaretçi ya da müşterilerin geçiş sorunu da çözülmüş olur.
 
Son derece profesyonel bir şekilde tasarlanan parmak izi turnike sistemimiz yemekhane kontrol, ziyaretçi kontrol, personel kontrol gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir. Sizlerde güvenliğinizi en iyi şekilde sağlamak ve ekonomik avantaj elde etmek için bizi arayabilirsiniz.

Parmak İzi Turnike Sistemleri