Proguard Bekçi Tur Sistemi

 

proguard bekçi tur sistemi ile işyerleriniz oturduğunuz siteler artık daha kontrollü ve güvenli.proguard bekçi tur sisteminde taglarınızı kontrol edilmesi istenilen noktalarda konumlandırarak görevli personelin kontrol etmesini sağlayabilir ve kontrol edilen noktaların proguard bekçi tur sisteminin içerisinde gelen türkçe ve kullanımı basit programıyla detaylı bir şekilde raporlayabilir ve tespit edebilirsiniz.

Proguard Bekçi Tur Sistemi

 

Proguard bekçi tur sistemi

Proguard bekçi tur sistemi ile işyerleriniz oturduğunuz siteler artık daha kontrollü ve güvenli.proguard bekçi tur sisteminde taglarınızı kontrol edilmesi istenilen noktalarda konumlandırarak görevli personelin kontrol etmesini sağlayabilir ve kontrol edilen noktaların proguard bekçi tur sisteminin içerisinde gelen türkçe ve kullanımı basit programıyla detaylı bir şekilde raporlayabilir ve tespit edebilirsiniz.

Bekçi tur sistemi nedir?

Devriye tur sistemi: belirli alanların, belirlenen zaman aralıklarında kontrol edilip edilmediğini tespit etmek, güvenlik görevlilerinin
görevleri süresince belirlenen bölgeden ayrılmadan bölgenin kontrolünü sağlaması amacıyla kurulan sistemlerdir.
sistem; akıllı kalem,güvenlik tomu,kontrol noktası ve kontrol programı olmak üzere 4 elemanla istenilen raporu hazırlar.
çalışma prensibi;güvenlik görevlisi kendisine verilen tomu akıllı kaleme bir kez okutarak göreve kimin başladığını belirler ve görev süresince
belirlenen alandaki kontrol noktalarını belirlenen sıraya göre akıllı kaleme okutarak bölgedeki kontrol edilen noktaları rapora hazır hale getirir.
belirli periyotlarda (günlük,haftalık veya aylık) akıllı kalem bilgisayara bağlanarak bölgenin hangi saatlerde kimler tarafından kontrol edildiği raporlanır.