Propass U160-c Kart Ve Şifreli Pdks Terminali

 

Propass u160-c kart ve şifreli pdks(Personel devam kontrol sistemleri) terminali,30000 kart kapasitesi ile hem kart hemde şifre verebilme özelliğine sahiptir. u160-c ıd birlikte verilen personel devam kontrol yazılımlarımız sayesinde maaş mesai hesaplarınızı kolayca yapabilir.

 

 

Propass U160-c Kart Ve Şifreli Pdks Terminali

Propass u160-c kart ve şifreli pdks terminali                                  

propass u160-c ıd’ ye genel bakış;

Neden propass u160-c ıd ?

propass u160-c ıd    30000 kart kapasitesi ile hem kart hemde şifre verebilme özelliğine sahiptir. u160-c ıd  birlikte verilen personel devam kontrol yazılımlarımız sayesinde maaş mesai hesaplarınızı kolayca yapabilir. personellerinizin giriş çıkış raporlarını rahatlıkla takip edebilirsiniz. fabrika hatalarına karşı garantili olan cihazımız düşük arıza oranıyla uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlama özelliğiyle kullanıcıyı yormaz. propass u160-c ıd bir zkteco ürünü olmakla beraber marka dünya çapında on sekiz milyon kullanıcıya sahiptir.

Propass u160-c ıd kurulum montaj;

propass u160-c ıd cihazımız içinden çıkan bir adet metal sabitleme aparatı ve dört vida yardımıyla montajlamak istenen zemine vidalanır. bu işlemlerden sonra paket içerisinden çıkan orijinal ürün adaptörü ile elektriğe bağlanır. bilgisayar takipli olarak kullanılacaksa ürünümüz network kablosu yardımıyla  ağ üzerine bağlanır. takip edilmek istenen bilgisayar üzerine program yardımıyla raporlamalar alınabilir.
eğer mola saatlerinde uyarıcı olarak kullanılacaksa çan veya siren vasıtasıyla istenilen saatlerin ayarları yapılarak kullanım sağlanılır.