Propass U990-c ID Parmak İzi Kart Şifre Bataryalı Pdks Kapı Turnike Terminali

 

Propass u900-c ID 24 noktadan parmak izi tanımlaması yaparak kesik, çizik yaralı parmaklarda dahi okuma yapabilmektedir. bu özelliğiyle diğer parmak izli cihazlarından her zaman bir adım öne çıkmaktadır

 

Propass U990-c ID Parmak İzi Kart Şifre Bataryalı Pdks Kapı Turnike Terminali

Propass u990-c ID’ ye genel bakış;

neden Propass u990-c ID

Propass u900-c ID 24 noktadan parmak izi tanımlaması yaparak kesik, çizik yaralı parmaklarda dahi okuma yapabilmektedir. bu özelliğiyle diğer parmak izli cihazlarından her zaman bir adım öne çıkmaktadır. paket içeriğinden çıkan batarya ile elektrikler kesilse bile çalışmaya devam eder. u990-c ıd birlikte verilen personel devam kontrol yazılımlarımız sayesinde maaş mesai hesaplarınızı kolayca yapabilir. personellerinizin giriş çıkış raporlarını rahatlıkla takip edebilirsiniz. Propass u900-c ıd kapı turnike gibi ikincil cihazları da kontrol özelliğine sahiptir. böylece yetkisiz kişilerin girmemesi gereken noktalarda ürünü kolaylıkla uygulayabilirsiniz. fabrika hatalarına karşı garantili olan cihazımız düşük arıza oranıyla uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlama özelliğiyle kullanıcıyı yormaz. Propass u900-c ID bir ZKTeco ürünü olmakla beraber marka dünya çapında on sekiz milyon kullanıcıya sahiptir.

Propass u900-c ID kurulum montaj;

Propass u900-c ID cihazımız içinden çıkan bir adet çizilmeye karşı koruyucu kauçuk, bir adet metal sabitleme aparatı ve dört vida yardımıyla montajlaşmak istenen zemine vidalanır. bu işlemlerden sonra paket içerisinden çıkan batarya cihaza takılır ve orijinal ürün adaptörü ile elektriğe bağlanır. bilgisayar takipli olarak kullanılacaksa ürünümüz network kablosu yardımıyla ağ üzerine bağlanılır. takip edilmek istenen bilgisayar üzerine program yardımıyla raporlamalar alınabilir.
eğer mola saatlerinde uyarıcı olarak kullanılacaksa çan veya siren vasıtasıyla istenilen saatlerin ayarları yapılarak kullanım sağlanılır.