Diğer Makaleler
Güvenlik Kamera Sistemleri Yüz Tanıma Sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Kullanımı Parmak izi cihazları Yüz Tanıma Pdks Sistemleri Kamera Güvenlik Sistemleri Yüz tanıma Pdks Sistemleri Güvenlik Kameraları Güvenliğiniz Artık Sağlanacak Bekçi Kontrol Sistemleri Nedir Yüz tanıma PDKS sistemleri Bekçi Kontrol Sistemleri Parmak İzi Cihazları Teknolojisi! Güvenlikte Yüz Tanıma Teknolojisi Bekçi tur kontrol sistemleri Güvenlik Teknolojilerinde Son Nokta Bekçi Kontrol Sistemleri En Çok Tercih Edilen Parmak izi Cihazları Parmak İzi Cihazları ile Teknolojiyi yakalayın! Pdks Yazılımlarının Avantajları Biometrik Personel Takip Sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri ve Özellikleri Turnike Çeşitleri Parmak İzli Personel Takip Sistemleri Bel Tipi Turnike Sistemleri Biometrik Parmak İzi Sistemleri Biometrik Sistemler ve Avantajları Ir Kamera Sistemleri Kutu Kamera Sistemleri Dome Kamera Sistemleri 3 Kollu Turnike Sistemleri Parmak İzi Turnike Sistemleri Biometrik Geçiş Kontrol Sistemleri Kamera Sistemleri Personel Takip Sistemleri Yüz tanıma sistemleri Personel Devam Kontrol Sistemleri Parmak İzi Sistemleri PDKS Kartlı Geçiş Sistemleri Yüz tanıma cihazı Propass Sql Personel Devam Kontrol Yazılımı Propass K40 Parmak İzi Cihazı Yüz tanıma sistemi Propass pdks yazılımı Turnike ve Bariyer Protek pdks yazılımı Propass U160-c kart ve şifreli pdks terminali Otomatik geçiş sistemleri Proguard bekçi tur sistemi Access kontrol sistemine genel bakış Propass q face vf 780 ?ıd yüz tanıma şifre kart Propass u990-c ıd parmakizi kart şifre bataryalı p

Propass u990-c ıd parmakizi kart şifre bataryalı pdks kapı turnike terminali

propass u900-c ıd 24 noktadan parmak izi tanımlaması yaparak kesik, çizik yaralı parmaklarda dahi okuma yapabilmektedir. bu özelliğiyle diğer parmak izli cihazlarından her zaman bir adım öne çıkmaktadırPropass u990-c ıd parmakizi kart şifre bataryalı pdks kapı turnike terminali

propass u990-c ıd’ ye genel bakış;

neden propass u990-c ıd

propass u900-c ıd 24 noktadan parmak izi tanımlaması yaparak kesik, çizik yaralı parmaklarda dahi okuma yapabilmektedir. bu özelliğiyle diğer parmak izli cihazlarından her zaman bir adım öne çıkmaktadır. paket içeriğinden çıkan batarya ile elektrikler kesilse bile çalışmaya devam eder. u990-c ıd birlikte verilen personel devam kontrol yazılımlarımız sayesinde maaş mesai hesaplarınızı kolayca yapabilir. personellerinizin giriş çıkış raporlarını rahatlıkla takip edebilirsiniz. propass u900-c ıd kapı turnike gibi ikincil cihazları da kontrol özelliğine sahiptir. böylece yetkisiz kişilerin girmemesi gereken noktalarda ürünü kolaylıkla uygulayabilirsiniz. fabrika hatalarına karşı garantili olan cihazımız düşük arıza oranıyla uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlama özelliğiyle kullanıcıyı yormaz. propass u900-c ıd bir zkteco ürünü olmakla beraber marka dünya çapında on sekiz milyon kullanıcıya sahiptir.

propass u900-c ıd kurulum montaj;

propass u900-c ıd cihazımız içinden çıkan bir adet çizilmeye karşı koruyucu kauçuk, bir adet metal sabitleme aparatı ve dört vida yardımıyla montajlaşmak istenen zemine vidalanır. bu işlemlerden sonra paket içerisinden çıkan batarya cihaza takılır ve orijinal ürün adaptörü ile elektriğe bağlanır. bilgisayar takipli olarak kullanılacaksa ürünümüz network kablosu yardımıyla ağ üzerine bağlanılır. takip edilmek istenen bilgisayar üzerine program yardımıyla raporlamalar alınabilir.
eğer mola saatlerinde uyarıcı olarak kullanılacaksa çan veya siren vasıtasıyla istenilen saatlerin ayarları yapılarak kullanım sağlanılır.
 


Saygılarımızla;