Garanti Koşulları

Distribütörlüğünü üstlendiğimiz ürünlerimiz başta olmak üzere satışını yaptığımız tüm elektronik Ürünlerimiz   2 yıl, Yazılımlarımız 1 Yıl Süresince Eğitim ve Teknik Destek Garantimiz Altındadır.

Ürünlerimize fabrikasyon hataları, montaj hataları, elektronik parça kusurları gibi olası problemlere karşı koşulsuz hizmet ve bunun yanında 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vermekteyiz.

Bu Konudaki Müşteri Memnuniyetimizden Kıvanç Duymaktayız.

Firmamız, kırılıp darp edilmiş, kasten fiziksel hasara uğratılmış, ihmal sonucu ıslatılmış veya buna benzer haller dışında olan arıza durumlarında her zaman müşterinin yanında olmuştur.

Ancak, takdir edersiniz ki aşağıda belirtilen maddelerden kaynaklanan durumlarda cihazlarımız garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

  • Fiziki hasarlar, (Kırılma)
  • Cihazın Islanmış olması
  • Cihaz satışımızın üzerinden en az 2 yıl (730 gün) geçmiş olması.
  • Cihazın aşırı gerilim veya yıldırıma maruz kalması,(Bu gibi durumlarda cihazın devresinde belirgin yanıklar oluşur)
  • Cihazın garanti etiketinin sökülmüş olması,
  • Cihazın kapak vidalarının sökülmüş olması,
  • Cihazın garanti belgesi, satış sözleşmesinin veya faturasının olmaması, ( Ürünlerimiz için elinizde bir garanti belgeniz olmasa dahi satış sözleşmesi veya ürünün faturasını garanti belgesi yerine kullanabilirsiniz.)

 

Yukarıda belirtilen maddelerden kaynaklanan durumlarda cihazlarımız Garanti Kapsamı dışında kalmaktadır Ancak, takdir edersiniz ki Garanti Süresi Dolan ve Sistemlerimizdeki Bu Durumda Olan Cihazların, Teknik Destek ve Teknik Servis Ekibimiz Tarafından Tamiri, Bakımı ile Arıza Sonlandırılarak, Çalıştırılması Ücrete Tabidir.

İhtiyaçları için Firmamızı Tercih Edecek ve Ürünlerimizi Satın Alarak, Firmamızı Tercih Eden Müşterilerimizin Yeni Projelerinizde de Birlikte Çalışacağımız İnancı İle Kazanç ve Başarılarla Dolu Esenlikler Dileriz.

Saygı ve Sevgilerimizle,

PROTEKZAMAN

Garanti Koşulları