Teknik Destek

Sayın ProtekZaman Personel Devam Kontrol Yazılımı Kullanıcısı;

Merhaba

Yazılımlarımızı Verimli, Daha Kolay ve Kullanışlı Hale Gelmesini Sağlayacak, Sorunlarınıza Daha Hızlı Çözüm Üretecek, Telefon ve Uzaktan Erişim ile Mesai Saatleri içinde Ücretsiz Yararlanacağınız, “ Yazılım Güncelleme, Telefon ve Uzaktan Erişim Destek Anlaşması ” ile Hizmetinizdeyiz. Programımızın Garanti Süresi Bir Yıldır. Bu süreç içinde, Telefon ve Uzaktan Erişim ile Yazılım Ürünlerimizi Daha Sağlıklı Kullanabilmenizi Sağlamak, Programımızın Daha Kullanışlığını ve Verimliğini Attırabilmek için Eğitim Vererek, Sorunlarınıza Hızlı Çözüm Üreterek, Sizlere Ücretsiz Olarak Teknik Destek Verdik. Garanti Süresi Dolmayan Müşterilerimize, Garanti Süresince Bu Teknik Destek Hizmetimizi Ücretsiz Olarak Vermeye Devam Edeceğiz

Resmi mevzuatlarda meydana gelen değişikliklerin yazılımlara uyarlanabilmesi için gereken çabanın harcanabilmesi, sonuçlanan yazılımların ve yeniliklerin, siz kullanıcılarımıza en kısa sürede ulaştırılmasını sağlanması ve bu hizmetlerimiz için nitelikli ve yeterli sayıda eleman çalıştırabilmesi, takdir edeceğiniz gibi maliyet yaratmaktadır. Tüm bu hizmetleri sizlere aksaksız, kesintisiz, hızlı ve bir şekilde sunabilmek amacıyla yılda bir kez ödenecek fatura bedeli ile hizmetinize sunmaktayız.

Garanti Süresi Dolan Müşterilerimiz “ Yazılım Güncelleme, Telefon ve Uzaktan Erişim Destek Anlaşması ” Yaparak Her Defasında Teknik Destek Ücreti Ödemezler ya da yapılacak işleme göre ücreti faturalandırılacak bedeli ödeyerek, tek seferlik Teknik Destek alabilirler. Garanti Süresi Dolan Müşterilerimizin, Teknik Destek hizmetlerimizi kesintisiz ve daha iyi hizmet verebilmek için bu konuda gereken hassasiyeti göstereceğini ve bizi anlayışınızla karşılayacağını ümit eder, bu hizmetlerimizden yararlanabilmek için, anlaşmanın bir kopyasının firmanızca onaylanıp en kısa sürede tarafımıza ulaştırılmanı rica ederiz.

Yıllık Yazılım Güncelleme, Telefon ile Uzaktan Erişim Destek Anlaşması İçin Bizi Arayarak Firmanıza Özel Fiyat Alabilirsiniz. Birlikte çalışmaya devam edeceğimiz inancı ile Kazanç ve Başarılarla Dolu Esenlikler Dileriz.

Saygı ve Sevgilerimizle

PROTEKZAMAN

Teknik Destek Departmanı

Teknik Destek