Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

 

Şirketler veya kurumlar geceleri mekânlarını korumak için bekçi tutmaktadırlar. Ancak bu şirketler işe alınan bekçinin işini düzgün yapıp yapmadığını kontrol etmekte istemektedirler.

 

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Şirketler veya kurumlar geceleri mekânlarını korumak için bekçi tutmaktadırlar. Ancak bu şirketler işe alınan bekçinin işini düzgün yapıp yapmadığını kontrol etmekte istemektedirler. Bu durum için insanlar bekçi tur kontrol sistemleri tasarlamışlardır. Bu sistemler sayesinde insanlar işe aldıkları kişilerin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilmektedirler.


Örnek vermek gerekirse devriye için gezen bekçilerin zamanında çıkıp çıkmadıklarına veya uyuyakalıp kalmadıklarını anlamak için şirketler elektronik bekçi tur kontrol sistemleri satın almaktadırlar. İnternette birçok bekçi tur kontrol sistemi modelleri bulunabilmektedir.


Bu modeller alınmak istenen yere göre değişebilmektedir. Bekçi tur kontrol sistemi fiyatları alınacak modele göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama fiyatları 500TL ile 1500Tl arasındadır. Satın almak isteyen firma sahipleri için internette birçok fiyat ve model seçeneği mevcuttur.