Parmak İzi Programı

Güçlü çözümler üreterek birçok alanda siz değerli müşterilerine yardımcı olan firmamız, parmak izi programını da geliştirerek güvenilir geçişler yapmanızı sağlıyor. Parmak izi ile personellerin devam takiplerini, geçiş kontrol sistemlerini, öğrenci devam takiplerini, parmak izi ile yoklama sistemini, yemekhane geçiş kontrol sistemini ve üye takip sistemini rahatlıkla kurabilirsiniz.
 
Parmak İzi Programı İle Tam Güvenlik Sağlayın
 
İşgücü yükünü ortadan kaldırırken güvenlik zafiyetini de en az seviyeye indirgemek isteyen firmaların büyük bir kısmı parmak izi programına yoğun ilgi göstermektedir. Bunun en temel nedeni ise tam olarak güvenliğin sağlıyor olmasıdır.
 
Diğer biyometrik kontrol sistemlerinden olan kartlı geçişlerde, kart sahibi dışında başka kişiler de rahatlıkla geçiş yapabiliyor. Ancak parmak izi programında böyle bir durum söz konusu değil. Bununla beraber şifre ya da kart unutma gibi sorunlar da ortadan kalkmış oluyor.
 
Parmak İzi Programı Nasıl Kurulur ve Çalışır?
 
Aslında en çok merak edilen konuların başında sistemin nasıl kurulduğu ve çalıştırıldığı geliyor. Eski sistemler ile karşılaştırıldığında son derece ekonomik, güvenilir ve hızlı olan parmak izi programının kurulumu oldukça basittir.
 
Parmak izi programı bir bilgisayar ile entegre edilerek çalıştırılıyor. Bilgisayara özel bir program tanımlanıyor ve sisteme geçişine izin verilecek olan personellerin bilgileri yükleniyor. Bu sayede sensöre parmak izi uzatıldığında sistem anında devreye girerek bilgileri kontrol ediyor ve eşleştiriyor.
 
Eşleştirme sonrasında bilgiler doğru ise kişinin geçişine izin veriliyor. Ancak bilgilerde uyumsuzluk olduğu zaman geçiş engelleniyor. Bu sistem ile içeriye girmesini istemediğiniz yabancı kişilerin geçişini engellemiş oluyorsunuz. Bu işlemler için ayrıca bir işgücüne ihtiyaç olmadığı için ekonomik bir avantaj sağlanıyor.
 
Parmak İzi Programı İle Hangi İşlemler Yapılabilir?
 
Parmak izi programının tercih edilmesinin en önemli nedeni güvenilir olmasıdır. Ancak bunun dışında sağlanan farklı avantajlar da bulunmaktadır. Personellerin giriş – çıkışları düzenli olarak tutulduğu için ay sonunda bu bilgilere kolaylıkla ulaşılabilir. Bu sayede fazla mesai, izinli olunan günler ve çalışma saatlerine göre doğru maaş belirlemesi de yapılabiliyor.
 
Hızlı tanıma özelliği sayesinde geçişlerin kısa sürede yapılmasını sağlayan parmak izi programını personel giriş – çıkışlarında, yemekhane kontrollerinde, okullarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde ve aklınıza gelebilecek her türlü özel ve kamu alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Parmak İzi Programı