Pdks Yazılımlarının Avantajları

Pdks Yazılımları ile İşletmelerde Çalışan Personellerin Giriş-Çıkış Saatlerini Kayıt Altına Alarak Esnek Rapor Alabilir, Kolay Durum Analizi Yapabilir ve İş Gücünüzü Artırabilirsiniz!

Pdks Yazılımlarının Avantajları

Pdks personel devam kontrol sistemlerinin kısaltılmışıdır. Pdks ile bir işletmede yada bir kuruluşta personel takibini yapıp istenilen kriterlere göre raporlama yapılabilmektedir. Pdks otomasyon sistemi olup en temel elemanı ise pdks yazılımları olduğunu söyleyebiliriz. Pdks yazılımları işletmelerde çalışan personelin işe giriş-çıkış saatlerini, vardiya saatlerini, fazla mesai, eksik çalışma saati gibi puantaj bilgilerini kolaylıkla hesaplayabilir.

İşletmelerde Verimli Çalışma Gelişen Teknolojiye Entegreli Olmaktan Geçiyor !

Küçük, büyük ve orta büyüklükteki işletmelerde verimli çalışma, zamanı iyi yönetme adına eksikliklerin olduğu günümüzde personelin verimli çalışabilmesi ve  personelin çalışma saatlerinin kontrolü büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz. Bu noktada ticari işletmelerin yeni ürün ve yazılımları kullanarak sürekli gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurması zorunlu hale gelmiştir.

Büyümekte olan firmaların belki de en büyük sıkıntılarından biri zaman kontrolünün iyi yapılamamasıdır. İşletmelerin yönetimindeki bu zaman ve plan sorunu o işletmede çalışan personellere de yansımaktadır. Doğru ve bilinçli yapılamayan personel devam kontrolü ne yazık ki işletmeleri büyük zarara sokmaktadır. Bu yüzden işletme yöneticileri çalışan personelin işe giriş-çıkış saatlerini, mesai saatlerini, erken çıkışları, personelin devamsızlığını ve hangi vardiyalarda hangi saat aralıklarında çalıştığını iyi bilmesi gerekiyor. Personele ait tüm bu bilgileri bir yöneticinin yada işletme sahibinin kayıt altına alması imkansız.

Hızlı, Pratik ve Güçlü Pdks Yazılımları İşletmeler İçin En Uygun Çözümü Sunuyor.

Bu noktada işletmelere en iyi çözümü  pdks yazılımları sunuyor. İşletmelerde giriş çıkışların yapıldığı yerlere turnike sistemleri veya kart okuyucu sistemler kurularak bu sistemlerden gelen veriler pdks yazılımına aktarılarak kayıt altına alınıyor. Böylelikle kişi tespiti yapılarak personel giriş çıkışları kayıt altına alınmaktadır. Turnike yada kartlı geçiş sistemleri yerine son teknoloji ürünü olan biometrik geçiş sistemleri de kullanılabilmektedir. Biometrik tanıma sistemlerinde giriş çıkış kontrolleri daha sağlıklı ve daha pratik şekilde yapılabilmektedir.

Protek Pdks Yazılımları İle Personel Devamlılığını Kontrol Altına Alın

Protek Zaman pdks yazılım çözümleri alanında tüm Türkiye’ye hizmet veren firma haline gelmiştir. Protek pdks yazılmları ile sınırsız personel kaydı yapılabilirken bu özel yazılımda veri tabanı güvenliği ön planda tutulmuştur. Protek Zaman’ın geliştirdiği pdks yazılımları ile işletmedeki personellerin giriş-çıkış saatleri, mesai saatlerini, personelinizin kaç saat çalıştığını, erken çıkış saatlerini ve vardiya saatleri gibi bilgileri kolayca kayıt altına alabilir ve raporlayabilirsiniz. Bu veriler ile otomatik puantaj yaparak otomatik mail gönderebilen Protek pdks yazılımları çok kullanıcı desteklemekte ve kullanıcı dostu arayüze sahiptir.