Protek Pdks Yazılımı

 

Protek pdks programı sınırsız kişi kaydı yaparak programa herhangi bir sınırlama getirmemiştir. delphide yazılmış, mysql tabanlı çalışması ile database güvenliği ön planda tutulmuş bir programdır

 

Protek Pdks Yazılımı

protek pdks yazılımına genel bakış;

Protek pdks programı sınırsız kişi kaydı yaparak programa herhangi bir sınırlama getirmemiştir. delphide yazılmış, mysql tabanlı çalışması ile database güvenliği ön planda tutulmuş bir programdır. programın tamamı türkçe olup kullanıcı açısından son derece kullanışlı bir programdır. program içerisine firmanın çalışma sistemi entegre edilerek mesaili, vardiyalı ve idari gibi bir çok çalışan grup oluşturalir. protek pdks programı çalışan kişilerin ne kadar çalıştığını ne kadar geç kaldığını ne kadar mesaiye kaldığını kullanıcıyı yormadan kısa süre içerisinde genel sonuçları vermektedir. bu sonuçlar istenildiği taktirde kullanılan muhasebe programına entegrasyonu sağlanmaktadır.

Protek pdks yazılımı çok kullanıcı destekmekte ve bu kullanıcılara ayrı ayrı yetki verebilmektedir. kullanıcıların bilgilerini hafızasında tutabilmektedir bu sayede hangi kullanıcın ne zaman hangi işlem yaptığını raporlayabilmektedir. pdks programı opsiyonel olarak istenilen raporları otomatik olarak mail atabilmektedir. istenilen raporu istenilen kişlere filtreleme yaparak saati geldiğinde cihazlardaki bilgiyi otomatik transfer edip, otomatik puantaj yaparak otomatik mail gönderebilmektedir. protek pdks yazılımı içerisindeki modüller sayesinde wc, yemekhane, access ve ziyaretçi takibini bir program içerisinde takip edebilmektedir.

Protek pdks program kurulumu

protek pds programının kurulumu oldukça kolaydır. herkes tarafından kurulabilir mysql veritabanı kurulumu yapılarak programı çalıştırabiliriz.