Kapı Dedektörü

KAPI TİPİ METAL DEDEKTKÖRÜ

Kapı tipi metal dedektörleri avm,adliye,toplantı salonları,delediye binası,plaza gibi bir çok insanın çalıştığı alanların girişlerine tehdit unusuru oluşturacak materyallerin tespit edilerek içeri sokulmasını önlemeye yarayan cihazlardır.Kapı tipi metal dedektörler adından da anlaşılacağı üzere insanların üzerlerindeki metal materyalleri tespit ederek yoğunluğuna göre uyarı verir ve güvenlik görevlisini uyararak arama yapmaya yönlendirir.Bu sayede silah,bıçak, v.b tehdit unsuru malzemelerin insanların bulunduğu ortamlara girişleri engellenmiş olur.

Kapı tipi metal dedektörler tamamlayıcı olarak x-ray bagaj arama sistemleri ve el tipi üst arama dedektörleri ile olarak kullanıldığında tam verimli olarak iş görmektedir.Kapı tipi metal dedektörler üretim yapıları gereği hamileler ,cocuklar  ve kalp hastlarına zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.

Kapı tipi üst arama dedektörleri yangın gibi durumlarda alev almayan halojen free malzemeden üretilmiş ve yanıgın durumunda zararı minimize etmek üzere tasarlanmıştır.Kolay montaj ve demontaj olabilmesi sayesinde ergonomik ve kolay taşınabilir bir üründür.

Kapı Dedektörü

6 adet karşılıklı metal tespit bölgesi, çok bölgeli eş zamanlı alarm.

Ayarlanabilir duyarlılık: Her bölge 100 hassasiyet bölgesine sahiptir.

Ses ve LED alarmı : Metalin hangi bölgede olduğunu rahatça anlayabilmek adına her iki tarafta LED aydınlatma ve ses uyarı alarm bildirimi.

Yolcuları ve alarm tetiklemesini otomatik olarak sayar

Kontrol panelinde ki alarm gücü göstergesi;

Parola koruması, yalnızca yetkili kişiler ayar yapabilir

Kolay montaj : Sadece 2 parça kablo ve 8 vida ile çalışabilir hale getirilecek şekilde tasarlandı

İnsan vücuduna zarar vermez; kalp pili, hamile kadınlar, manyetik distek, kayıt bantları vs. gibi aletlere hiçbir şekilde etki yaratmaz.

Üretiminde yüksek yoğunluklu yanmaz malzeme kullanıldı

Program elektrik verilip ilk açıldığında herhangi bir calibrasyon yapmaya gerek duymaz.

Modülleştirme tasarımı, teknik bakım ve parça değiştirme kolaylığı sağlar.