WC Takip Sistemi

WC Takip Sistemi

WC TAKİP SİSTEMİ

Sistemin ismi her ne kadar wc takip ( tuvalet takip ) olarak geçiyor olsa da uygulama alanı olarak genelde mola yönetim sistemi olarak görev yapmaktadır. Mola takip sistemi işletmelerde personelin iş süresi içerisinde verimliği ölçebilmesi ve üretim kalitesini arttırabilmesi için geliştirilmiş bir sistemdir. Programdan alınan raporlar ile genel ve kişisel mola zamanları raporlanarak verimlik artışı sağlanabilmektedir.

Wc takip sisteminde çalışana sağlanan mola saatleri dışında ne kadar süre kullanıldığı ve bu kullanılan süre hesaplanabilir ve gerekli raporlar oluşturulabilmektedir.

Çalışan sayısı fazla ve üretime yönelik faaliyet gösteren işletmelerin daha çok tercih ettiği mola takip sistemi üretim kalitesini arttırmak ve iş kaybını önlemeyi amaçlamaktadır. Wc takip sistemlerinde kartlı geçiş, parmak izli geçiş ve yüz tanımalı geçişlerin yanı sıra bel tipi ve boy tipi turnikeler kullanılmaktadır.

Turnike sistemleri ve geçiş kontrol sistemleri ile ortak bir yapıya sahip sistem olması sebebiyle uygulanacak alanda keşif yapılması en doğru çözümü sağlacakatır.

  • PROTEKZAMAN Yazılım Destek Garantisi: Kurulumundan sonra 1 yıl E-Destek ve Tele-Destek ücretsiz olarak destek verilir.
  • PROTEKZAMAN Terminal Garantisi: Sistem devreye alındıktan sonra 2 yıl imalat ve montaj hatalarına karşı garantilidir.                         
  • PROTEKZAMAN Yedek Parça: Ürünleri 10 yıl yedek parça garantilidir.